Marketingový špecialista (ANALYTIK)

Hľadáme ihlu v kope sena – extrovertného analytika. Ak rád pracuješ s číslami, dokážeš ich správne vyhodnotiť, baví Ťa hľadať skryté súvislosti, vyznáš sa v Exceli, dokážeš si úlohy zjednodušiť vzorcami a zvládneš aj prípravu databáz, bude Ti u nás určite fajn. Tvoju extrovertnú stránku potrebujeme najmä pri produktovom marketingu a zavádzaní nových trendov do krosáckeho portfólia.

Ako správny analytik by si mal mať:

- analytické myslenie aj sedliacky rozum. Čísla nepustia, ale dajú sa interpretovať rôzne,

- schopnosť vyčítať z grafov a štatistík kľúčové informácie,

- pokročilú znalosť Excelu,

- byť online pozitív a zaujímať sa o digitálne trendy,

- dobré vzťahy s Google Analyticsom,

- tímového ducha – samostatná práca sa síce cení, ale spoločne toho zvládneme viac,

- vášeň pre marketing, záujem o nové trendy a chuť učiť sa nové veci,

- kreatívne myslenie a radosť z prekonávania prekážok,

- komunikačné zručnosti – je super, ak svoje argumenty dokážeš rozumne podložiť a presvedčíš aj ostatných,

- vlastný názor, za ktorým ideš, odovzdáš ho ďalej a nadchneš aj prípadných hejterov,

- príjemné vystupovanie a dobré prezentačné schopnosti. Výsledky svojej práce treba vedieť ukázať ostatným,

- všestrannosť v krvi – v tíme si pomáhame a je dobré, ak sa dokážeme zastúpiť.

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?

- rodinná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste,

- flexibilný pracovný čas, ktorý poteší ranné vtáčatá i nočné sovy,

- super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád,

- možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby – poleňošíš si v hojdacej sieti v našom RELAX ROOM-e, prebehneš sa na firemnej kolobežke alebo dáš zápas s kolegami v kalčete,

- ak rád pracuješ doma v pyžame a papučiach, s HOME OFFICE-om si budeš rozumieť,

- teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi,

- zlepšovanie sa v tom, čo Ťa baví priamo počas pracovnej doby – sám si vyberieš školenia, kurzy či konferencie, ktoré Ťa budú posúvať vpred,

- sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie, bezúročné pôžičky a mnoho ďalšieho).

- 950 € brutto/mesiac pre začiatočníka. Ak už máš v tejto oblasti skúsenosti a zaujmeš, bude to viac.

Stručná charakteristika spoločnosti

KROS a.s. je úspešná slovenská softvérová firma zaoberajúca sa už od roku 1995 vývojom a predajom softvérov zameraných na ekonomiku (programy ALFA plus, OLYMP a OMEGA, NEO, ONIX, TAXA, iKROS), stavebníctvo (program CENKROS 4) a znalectvo (programy HYPO a MEMO). Programy používa už takmer 90 tisíc zákazníkov a v posledných rokoch sú najpredávanejšími balíkovými softvérmi vo svojej kategórii. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem! Ak preskočí iskra, po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma Ti to vráti :).

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem! Ak preskočí iskra, po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma Ti to vráti :).

Kto sme?


KROS a.s. je úspešná slovenská softvérová firma zaoberajúca sa už od roku 1995 vývojom a predajom softvérov zameraných na ekonomiku (programy ALFA plus, OLYMP a OMEGA, NEO, ONIX, TAXA, iKROS), stavebníctvo (program CENKROS 4) a znalectvo (programy HYPO a MEMO). Programy používa už takmer 90 tisíc zákazníkov a v posledných rokoch sú najpredávanejšími balíkovými softvérmi vo svojej kategórii.

Udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov na účel tvorby databázy uchádzačov po dobu 3 roky od ich poskytnutia     Viac info


KROS a.s. spracúva Vaše osobné údaje za účelom vyhodnotenia a uzatvorenia výberového konania, do ktorého záujemci zaslaním svojho životopisu vstupujú na dobu do vyhodnotenia výberového konania, najdlhšie však na dobu 3 rokov od doručenia životopisu. Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi po dobu platnosti výberového konania a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Po uplynutí tejto lehoty je KROS a.s. povinný údaje zlikvidovať spôsobom uvedeným v zákone. Viac o ochrane osobných údajov.